Lucia Bugalová

Skvelá známa muzikálová speváčka a herečka Lucia Bugalová, známa aj z Hlasu Česko-Slovenska, slovenských divadiel, hrá v muzikáloch v Pražskom divedle Broadway, účinkovala vo filmoch ako Kameňák...


Simona Augustovičová

Má 21 rokov, narodila sa 15.03.2002 v Bratislave, kde aj žije. Je absolventkou Konzervatória v Bratislave v hudobno-dramatickom odbore. Momentálne účinkuje v muzikáli Vyznanie pod vedením Jána Ďurovčíka vo vedľajšej postave Niny a v muzikáli The Bodyguard na Novej scéne pod vedením Patrika Vyskočila. Okrem divadla sa venuje aj dabingu. Nadabovala hlavnú postavu Mirabel v rozprávke Encanto, Wendy v rozprávke Peter Pan a Wendy. Hlavnú postavu - Elora v seriáli Willow alebo film Barbie a mnohé iné…Koncom minulého roka vydala svoj 1. debutový singel s názvom Everything to Lose pod umeleckým menom SimonA. Vyhrala Absolútneho víťaza v speváckej súťaži Muzikálová hviezda. Účinkovala ako sólová speváčka na symfonickom orchestrálnom koncerte pre deti s názvom Najkrajšie česko-slovenské rozprávky. Môžete ju vidieť aj na obrazovkách TV Joj, napríklad ako vokalistku v hudobnej a zábavnej šou Vtip za stovku. Momentálne skúša aj muzikál Horúčka sobotňajšej noci v Divadlo Mystik.

Matej Koreň

Je finalistom druhej série súťaže Slovensko hľadá Superstar.
Tohto slovenského speváka a príležiného herca ste mohli vidieť v muzikáloch Fontána pre Zuzanu, či Rent. Momentálne sa venuje najmä svojej párty kapele The Swowtime band, s ktorou spieva nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. V roku 2019 naspieval svoj debutový album Stigmy, ktorého autormi sú Marek Maďarič a Henrich Leško. V poslednom období sa vrhol aj na natáčanie hudobných videoklipov či technologických recenzií.

Yvetta Blanarovičová

Vystudovala státní konzervatoř v Žilině (obor zpěv a hru na housle) a poté Pražskou konzervatoř. V současnosti hostuje v Divadlo Broadway v muzikálu Mata Hari, Angelika, Carmen, Kvítek Mandragory a koncertuje s kapelou a s filharmonií. Natočila CD se s názvem Čertoviny, Santa Maria, Cats, Carmen, Nikola Šuhaj, Muž z La Manchy, Malované na Skle. Od roku 2008 se aktivně věnuje své nadaci La Sophia, která pomáhá hudebně a sportovně nadaným dětem rozvíjet svůj talent. Čeští filmoví diváci ji znají především jako představitelku čertíka z filmové pohádky Princezna ze mlejnarežiséra Zdeňka Trošky z roku 1994 nebo čarodějnici Černavu z pohádky O princezně Jasněnce a létajícím ševci, z televizní tvorby ze seriálů Přítelkyně z domu smutku, Pojišťovna štěstí, Ordinácia v ružovej záhrade, Krejzovi či Ulice.

Natália Kóšová

Vyštudovala Cirkevné konzervatórium v Bratislave odbor hudobno-dramatický a následne vysokú školu so zameraním na masmediálnu komunikáciu. Účinkuje v muzikáloch Jána Ďurovčíka či v Divadle Nová scéna ako napríklad: Vyznanie, Voda a krv nad vodou, Horúčka sobotňajšej noci, Osmy svetadiel, Čajočky, Bedári, Jánošík, Mária Terézia posledná milosť, Hairspray, Cigánka či iné. Venuje sa aj dabingu. Nadabovala postavy ako Gwen (SpiderMan - Cez paralelné svety), Stingray (Aquaman a Stratené kráľovstvo), Dolores (Encanto), Popoluška (Moderná Popoluška), Elena z Avaloru, kde aj spievala, Qira (Solo Star Wars) a mnohé ďalšie. Okrem spievania hrá na klarinete a klavíri. Hrala epizódne postavy v seriáloch Nemocnica, Búrlivé víno, Vlci, Ministri, Oteckovia, Rodinné prípady či Policajti v akcii. Spieva aj na rôznych eventoch.